Krepšinio, teniso ir tinklinio kamuoliai ant telefono

Geriausios lažybų bendrovės internete

Tikriausiai kiekvienas žmogus, kuris dar tik pradeda savo statymų kelionę, neįsivaizduoja, kaip pasirinkti tinkamą lažybų bendrovę. Lietuvoje ir kitose šalyse gausu įvairių bendrovių, kurie siūlo sporto statymus. Bet kokios gi tos geriausios lažybų bendrovės internete? Trumpas gidas papasakos, kaip pasirinkti teisingai.

❓ Pagal ką reikia rinktis lažybų bendrovę?

Rinkdamiesi statymų bendrovę, turite atkreipti dėmesį į sporto pasiūlą joje, įvairias premijas bei bonusus, saugumą, live lažybų galimybes.

❓ Kokių šalių licencijos užtikrina saugumą?

Pati svarbiausia Lietuvoje yra lietuviška lošimų licencija, bet jeigu jūsų norima bendrovė tokios neturi, tokiu atveju kitos trys tikrai saugios licencijos yra: Maltos, Gibraltaro ir Jungtinės Kalalystės.

❓ Ką daryti, jeigu Lietuvoje blokuoja lažybų bendrovę?

Lažybų blokavimas yra didelis nepatogumas. Bet sprendimo būdai labai paprasti – pasikeiskite įrenginio DNS nustatymus arba atsisiųskite VPN programėlę.

❓ Kuo lažybos gyvai skiriasi nuo įprastinių statymų?

Paprasti statymai daromi iki varžybų pradžios. Vėliau jie neužskaito. Gyvi statymai daromi visų varžybų metu iki pat paskutinės minutės.

❓ Kodėl verta rinktis Lietuvoje licencijuotas lažybų bendroves?

Lažybų bendrovės Lietuvoje dažniausiai siūlo didesnę lietuviško sporto (ir ne tik sporto) pasiūlą. Galimi statymai už seimo ar prezidento rinkimus.

Saugumas

Tikriausiai bet kurioje srityje, kurioje naudojami jūsų asmens duomenys bei pinigai, norite išlikti saugūs. Lažybų bendrovės saugumo lygį parodo jos turimos licencijos. Lietuvoje legalios tik tos bendrovės, kurios turi lietuvišką lošimų licenciją. Ją gauti išties sunku – reikia atitikti daugybę reikalavimų. Taip pat bendrovė legaliai vykdyti internetinę veiklą gali tik tokiu atveju, jeigu yra įkurti fiziniai jos lažybų punktai Lietuvoje.

Jeigu bendrovė lietuviškos licencijos neturi, tai dar nereiškia, kad ji nesaugi. Vienos ir griežčiausiai reguliuojamų lošimų licencijų yra: Gibraltaro, Maltos ir Jungtinės karalystės. Jas gauti yra beprotiškai sunku. Taigi, jei bent viena iš šių licencijų reguliuoja bendrovės veiklą, tokiu atveju galite būti visiškai ramūs dėl savo duomenų bei pinigų. Net jeigu įmonė bankrutuotų, atgautumėte savo įnašus.

Sporto statymų pasiūla

Panagrinėjus kelių bendrovių internetinius puslapius, tikriausiai pastebėsite, kad vienur yra daug įvairiausių sporto šakų, o kitur mažai. Vienur statymus atlikti galima tik už aukščiausias lygas, o kitur net užsienio bendrovėse rasite LKL ar moterų krepšinio varžybas. Prieš registruojantis ir darant įnašus, reikėtų pasidomėti, ar jums tinka tai, kas siūloma. Kitu atveju gali tekti skaudžiai nusivilti nesulaukus galimybės statyti už norimą įvykį.

Geriausios lažybų bendrovės internete Lietuvoje - trys draugai stebi varžybas

Lažybos gyvai

Panagrinėję sporto šakas ar kitus įvykius, už kuriuos galima atlikti statymus, pasidomėkite, ar bendrovė, kurioje planuojate registruotis, turi live lažybų skiltį. Kuo tai geriau už statymą iki varžybų? Ogi, live lažybos jums leidžia statyti visų varžybų metu. Iki pat rungtynių ar kito įvykio pradžios galėsite sekti situaciją, žaidėjų nuotaikas, traumas, komandos sudėtį ir kita. Net ir eigoje, matydami, kad komandai juodai nesiseka, pvz.: geriausias žaidėjas susitraumavo ar gavo raudoną kortelę, galėsite į tai atsižvelgti ir pagal tai pasirinkti, už ką geriausia statyti. Atminkite, kad statymų koeficientai keičiasi visų varžybų metu.

Lažybų bendrovės internete – bonusai

Tikriausiai neatsiras nė vieno žmogaus, kurio neviliotų akcijos. Taigi, rinkdamiesi lažybų vietą, atkreipkite dėmesį į tai, kokios akcijos joje siūlomos. Reikėtų atkreipti dėmesį, ar sudėtinga tas premijas peržaisti. Vienose bendrovėse būtina atlikti kelis kombinuotus statymus su dideliais koeficientais, kitose užtenka paprastų statymų su tam tikru nurodytu minimaliu koeficientu. Pasitaiko ir tokių variantų, kai peržaisti ir viso nereikalaujama.

Lažybų bonusai būna kelių rūšių: registracijos, pirmojo sąskaitos papildymo, kitų sąskaitos papildymų, papildomas cashback pralaimėjus ir pan. Pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka. Galite prisiregistruoti net keliose bendrovėse ir pasiimti premijas iš jų visų. Svarbiausia pasiskaityti taisykles, kuriose surašyti premijos išgryninimo reikalavimai.

Lažybų punktai ir kontoros Lietuvoje - kamuolys ir telefonas rankose

Lažybų bendrovės Lietuvoje

Kaip jau minėjome anksčiau, Lietuvoje legalios tik tos lošimo bendrovės, kurios turi lietuvišką licenciją ir fizinius lažybų punktus. Tiems, kurie domisi tik lietuvišku sportu, Lietuvos bendrovėse greičiausiai netruks veiklos. Už šioje šalyje vykstančius įvykius tokiose bendrovėse rasite kur kas daugiau statymų pasirinkimų nei užsienio bendrovėse.

Sąskaitų atidarymas keliose bendrovėse

Paklausite, kodėl tai svarbu? Tikrai ne vien dėl skirtingos sporto pasiūlos. Dar vienas svarbus dalykas yra tai, kad skirtingos bendrovės siūlo skirtingus koeficientus.

Pavyzdys: futbolo statymas 1×2.

Pirmoji bendrovė:

 • 1 – koef. 1,44;
 • x – koef. 4,40;
 • 2 – koef. 7,00.

Antroji bendrovė:

 • 1 – koef. 1,47;
 • x – koef. 4,50;
 • 2 – koef. 7,00.

Kaip matote, koeficientai skiriasi labai nežymiai, bet atlikus didelį statymą už šeimininkų pergalę ar lygiąsias, išmokėjimo suma antroje bendrovėje tikrai būtų didesnė.

Telefonas, varžybos ir daug pinigų

Taigi, prieš kiekvienas varžybas panagrinėkite statymų pasiūlą ir pasirinkite tą bendrovę, kurios sąlygos geriausios.

Geriausios lažybų bendrovės internete – apibendrinimas

Aptarėme tikrai nemažai įvairių kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis bendrovę. Dar kartą paminėsime juos, kad geriau įsimintumėte:

 1. Ar garantuojamas saugumas bendrovėje?
 2. Ar plati sporto statymų pasiūla?
 3. Sporto pasiūloje tik aukščiausios lygos, ar yra ir žemų?
 4. Ar bendrovėje vyksta lažybos gyvai?
 5. Kokius bonusus siūlo bendrovė?
 6. Kokius koeficientus siūlo bendrovė?