Žmogus džiaugiasi laimėjimu

Lažybų prognozės – kur jas rasti?

Kur stebėti varžybas kalbėjome straipsnyje – sporto transliacijos internetu. Šiame straipsnyje aptarsime, kuriuose portaluose pateikiamos geriausios ir tiksliausios lažybų prognozės. Juk “akli” statymai gali jus nuvesti prie greito bankroto, todėl prieš kažką darydami, turite kuo geriau suprasti komandų žaidimą ir laimėjimo tikimybes.

⭐ Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš atliekant statymą?

Labai svarbu išnagrinėti:

  • varžybose dalyvaujančių komandų sudėtį;
  • silpnąsias ir stipriąsias komandų vietas;
  • įvairias traumas;
  • žaidėjų ar trenerių pasikeitimus;
  • ir kitus niuansus, kurie gali ženkliai įtakoti rungtynių baigtį.

⭐ Ką reiškia maži lažybų koeficientai?

Maži koeficientai priskiriami tokiems įvykiams, kurie yra labiau tikėtini. Pavyzdžiui, stipresnės komandos koeficientas bus mažesnis nei silpnesnės komandos.

⭐ Ką reiškia dideli lažybų koeficientai?

Dideli koeficientai priskiriami tokiems įvykiams, kurie yra mažiau tikėtini. Pavyzdžiui, silpnesnės komandos koeficientas bus didesnis nei stipresnės komandos.

⭐ Kas yra lažybų prognozės?

Statymų prognozės – tai profesionalios varžybose dalyvaujančių komandų apžvalgos ir patarimai, už kurią komandą geriau atlikti statymus. Lažybų prognozės būna mokamos ir nemokamos.

⭐ Kas yra fiksai?

Fiksai – tai toks atvejis, kai komandos tarpusavyje susitaria, kuri iš jų laimės. Fiksai yra nelegalus dalykas.

Lažybų prognozės ir sporto prognozių portalai ne ką svarbiau nei pačios lažybos ir dalykai dėl kurių lažinimąsi. Kiek detaliau panaršius internete ir paieškojus, kurie sporto prognozių portalai yra ne tik geriausi, bet ir patikimiausi išsiaiškinsime, kad jų yra begalės. Visos jos vilioja savo potencialų klientą įvairiais pasiūlymais bei garantuoja, jog tik pas juos lažybų prognozės – palankiausios klientui. Žinoma, kiekviena jų siūlo itin aukšto lygio paslaugas, o kartais net ir įvairias akcijas, kurios neretai atneša sėkmę naujiems klientams. Ir visgi, nors gausybės ragas labai didelis, tačiau toliau straipsnyje mes apžvelgėme geriausias lažybų bendroves bei kur galima rasti informaciją apie statymų prognozes.

Sporto lažybų prognozės

Statymų prognozės – itin rimtas ir atsakingas reikalas, o pačios lažybų prognozės sparčiai populiarėja internete. Nors lažinimasis internete – ne toks ir naujas atradimas, tačiau pastebima, kad ne tik naujokai, bet ir patyrę lažybininkai daro įvairias klaidas. Todėl, pirmiausia, labai svarbu susipažinti su pagrindinėmis lažybų prognozių sąvokomis, jų tipais, būdais.

Du telefonai ir futbolo kamuolys

Statymų tipai

„Stray forecast“ terminas apibrėžia paprastą prognozę. Jos tikslas – nuspėti tikslią 1 ir 2 finišo vietas lenktynėse. Minusas tas, kad jei atspėjote bent vieną – jūs vis tiek pralaimite.

„Reverse forecast“ (atvirkštinė prognozė) siūlo šiek tiek daugiu atlaidumo finišo vietų atžvilgiu. Skirtumas tik tas, kad čia galima finišuoti bet kuria tvarka, svarbiausia, būti tarp dviejų geriausių. 

„Combination Forecast“ leidžia lažybininkui pasirinkti nuo trijų iki šešių lenktynių dalyvių. Pasirinkus juos tuomet tereikia nurodyti, kad bet kuri iš šių dalyvių kombinacija finišuos tarp dviejų geriausių. 

„Tricast“ sporto prognozės nuspėja pirmą, antrą ir trečią nugalėtojus teisinga tvarka. Tai priešinga prognozė nei „Combination Forecast“.

„Combination Tricast“ yra sukurtas iš trijų ar daugiau pasirinkimų. Trys geriausi rezultatai tam tikrose lenktynėse gali baigtis bet kokia tvarka, jei visos jos užima pirmąsias tris vietas.

Kompiuteryje sporto lažybų prognozės nemokamai

Lažybų prognozės pasitikrinimas

Patikimas ir kokybiškas portalas sekti sporto lažybų prognozes yra „Lažybų Guru“ internetinis puslapis. Jie siūlo itin aukštos kokybės lažybų analizes ir kviečia visus pasikliauti jų komanda, kuri domisi, atrenka ir pateikia geriausius statymus iš „Eurolygos“, „NBA“, „CS:GO“ ir e-sporto varžybų. 

Pačias statymų prognozes galima pasitikrinti „JohnnyBet“ platformoje. Čia rasite įvairių sportų lažybų analizes bei galėsite pasisemti naujų patarimų, kaip teisingai lažintis. Garantuojame, kad čia esančios statymų prognozės – aukščiausio lygio.

Naujausias statymų prognozes galite stebėti ir „Statymai“ tinklalapyje. Tai viena didžiausių lietuviškoje rinkoje vyraujanti sporto analizių bei statymų svetainė. Svetainė siūlo stebėti kelias skirtingas sporto šakas tokias kaip futbolas, krepšinis, ledo ritulys, tenisas, beisbolas ir dar daug kitų sporto šakų. 

Būkite tikri, kad kiekvienas lažybų prognozės portalas stebi ir savo klientams siūlo tik pačias naujausias naujienas. Jie išmano analizuojamo sporto šaką, todėl informacija visada bus tik kokybiška.

Lažybos telefone ir kompiuteryje

Lažybų prognozės nemokamai

Daugelis svetainių siūlo tam tikro sporto lažybų prognozes tiesiog iš jų nusipirkti. Žinoma, tai nėra blogai, bet kam mokėti pinigus, kai galima tai daryti ir nemokamai?

TOP 3 Nemokami lažybų ekspertai

Lažybų Guru

„Lažybų Guru“ ekspertų komanda taip pat yra pasiruošusi pateikti nemokamas ir kokybiškas sporto prognozes. Statymų prognozės nemokamai jiems – vienas svarbiausių aspektų. Jie supranta, kaip kartais sunku tinkamai pasirinkt už ką lažintis, todėl jie atkreipia dėmesį į tai, kaip uždirbti iš lažybų, suteikiant svarbiausią informaciją apie tam tikras rungtynes.

JohnnyBet

„JohnnyBet“ yra viena populiariausių svetainių, kurioje lažybų prognozės yra nemokamos. Čia apžvelgiami futbolo, krepšinio, teniso, arklių lenktynių, ledo ritulio ir kitų sporto šakų apžvalgos. O geriausia tai, kad prie viso to galėsite pasiskaityti ir įvairių patarimų, skirtų lažybininkams.

Sorty Trader

Visame pasaulyje labai populiari „Sorty Trader“ internetinė svetainė taip pat savo klientus džiugina istorine ir statistine sporto įvykių analize. Jie leidžia jiems kuo tiksliau nustatyti sportinio rezultato tikimybę, atrenka ir analizuoja sporto lažybų svetaines naudodami unikalią metodiką, kuri remiasi devynių kriterijų kokybe.

Sporto prognozių portalai ir lažybos

Sporto prognozių portalai 

Ne paslaptis, jog yra portalų, kurie reguliariai peržiūri sporto prognozių portalus ir skelbia jų rezultatus, kad kiekvienas klientas pasirinktų sau tinkamiausią variantą geriausiame portale.

Populiariausi TOP portalai

Bet365

Topų topuose nugalėtojo medalį pasikabina „Bet365“ lažybų portalas. Dauguma patyrusių lažybininkų apie šį portalą yra ne tik girdėję, bet ir yra jo nuolatiniai klientai. Milijonus klientų visame pasaulyje turintis portalas gali didžiuotis viena geriausių registracijos pasiūlymu rinkoje. Jis pasižymi tuo, kad minimalus įnašas – vienas mažiausių. „Bet365“ savo klientams gali pasiūlyti tai, ko kiti tokio tipo portalai nesiūlo. Tai vienas iš geriausių lažybų tarpininkų, siūlančių didelius laimėjimus.

William Hill

Sporto prognozės itin labai svarbios ir „William Hill“ lažybų tarpininkui. Šiais metais jis puikuojasi antru numeriu dėl to, kad šiuo metu siūlo puikius pasveikinimo pasiūlymus. Tačiau tai ne viskas. Prisijungus prie svetainės, nustebsite, kiek daug yra priežasčių pasirinkti būtent šį lažybų tarpininką. 

Statymų prognozės dvejuose telefonuose

Betway

„Betway“ tapo populiariu lažybų portalu dėl savo pasisveikinimo pasiūlymo bei nemokamų statymų pagal lojalumo schemą. Šiame internetiniame portale yra puiki svetainė ir programa, kuri skirta sporto lažyboms su konkurencingais koeficientais daugeliui renginių ir sporto šakų. Tai geriausias lažybų tarpininkas Jungtinėje Karalystėje, o jų svetainė – viena geriausių, siūlanti kai kuriuos nemokamus žaidimus.

Betfair

Dar vienas portalas, tapęs itin populiariu tarp lažybininkų – „Betfair“.  Jis siūlo geriausią lažybų biržą rinkoje. Naudojimasis pačia svetaine itin lengvas ir paprastas. Atkreipiame dėmesį, kad „Betfair“ šiuo metu siūlo vieną geriausių pasiūlymų naujiems klientams rinkoje.

Paddy Power

O ar esate girdėję apie portalą, kuris skelbiasi esantis specialus pinigų grąžinimo karalius? Jei ne, tai pristatome, jog tai yra „Paddy Power“. Jų pasveikinimo premija ne tik, kad paprasta ir lengvai suprantama, bet dar ir suteikia nemokamą statymą už itin populiarų sporto lažinimąsi. Taip pat yra nuolatinių galimybių uždirbti ir nemokamus statymus su kai kuriomis akcijomis. Šis lažybų tarpininkas dažnai teikia ir nemokamus statymus.

Futbolo kamuolys ir mokėjimo kortelė rankose

Sky bet

Ir kaipgi be „Sky Bet“. „Sky Bet“ pasižymi fantastiška svetaine, o pasisveikinimo pasiūlymą lengva gauti. Nauji klientai pasitinkami su tūkstančiais sporto šakų ir įspūdingomis galimybėmis žirgų bei futbolo lenktynėse. Šioje platformoje lengva naršyti, o pati svetainė kiekvieną dieną siūlo daugybę kainų padidinimų ir patobulinimų. Taip svetainė užtikrina ir suteikia klientams įvairias lažybų galimybes.

888Sport

„888Sport“ labiausiai yra žinomas portalas dėl savo kazino pasiūlos. Tačiau žaidėjų atsiliepimai teigia, ka tai yra viena iš greičiausiai tobulėjančių lažybų portalų internete, kuri siūlo neįtikėtiną kiekį sporto renginių. Šis portalas, kaip ir kiti, turi stiprią pasisveikinimo premiją ne tik naujiems klientams, bet turi ir puikių pasiūlymų jau esamiems žaidėjams.

BoleySports

Pastaruoju metu į rinką kelią skinasi ir „BoleySports“ lažybų tarpininkas. Jo pasisveikinimo pasiūlymas yra patenkinimas ir siūlantis tam tikrą sporto šakų skaičių, kurių pakaks norint reguliariai lažintis.

Vyrukai lenkia rankas - lažybų prognozės

Tote

Aistringiems žirgų mėgėjams siūlome rinktis „Tote“ lažybų portalą. Tai „vieno langelio“ punktas, kuriame galima rasti visų jums reikalingų totalizatorių statymų tipus. Jų svetainė – labai gerai apgalvota ir užtikrina, kad net ir nauji tokio tipo lažybų naudotojai galės greitai ir paprastai lažintis.

Olybet ir Betsafe

Lietuvoje pirmauja „OlyBet“ ir „BetSafe“ lažybų bendrovės. Šios lietuviškos lažybų platformos internete savo klientams siūlo panašias paslaugas kaip ir prieš tai jau aptarti lažybų portalai. Tarpusavyje šios dvi platformos konkuruoja ir siekia pritraukti kuo daugiau potencialių klientų, siūlydami įvairius dalykus. „BetSafe“ jus pasitiks su kiek daugiau premijų ir bonusų. „OlyBet“ – geresnę futbolo lažybų pasiūlą. Be viso to, abi portalai siūlo ir sporto transliacijas gyvai.

Lažintis kaip ir žaisti pačius azartinius žaidimus reikia atsakingai. Įvertinkite kiekvieną žaidimą ir statymą taip, kad galutinis jo rezultatas jums neštų naudą. Neskubėkite statyti tam tikros pinigų sumos tik tam, kad lažintis. Išanalizuokite pirmiausiai statymus, jų tikimybes ir pirmyn!