zaidejai

Ledo ritulys tiesiogiai. Kur stebėti varžybas?

Vėsesnį sportą mėgstantys fanai, tikrai pritars, kad ledo ritulys yra viena geriausių olimpinių sporto šakų. Dvi besivaržančios komandos, dėvinčios pačiūžas ir rungtyniaujančios ledo aikštelėje siekia išstumti vulkanizuotą guminį diską (rutulį) pro priešininkų vartų liniją į tinklą. Ledo ritulys tiesiogiai klausimas išlieka toks pats svarbus kaip ir pati sporto šaka. Toliau aptarsime visus galimus variantus, per kur galima stebėti ledo ritulio varžybas, įskaitant tiek pačią televiziją, tiek sporto transliacijos internetu.

Kiek žaidėjų sudaro ledo ritulio komandą?

Įprastai ledo ritulio komandą sudaro 6 žaidėjai – 1 vartininkas ir 5 lauko žaidėjai.

Koks yra ledo ritulio varžybų laikas?

Standartinė ledo ritulio varžybų trukmė yra 60 minučių, suskirstyta į tris 20 minučių ilgumo laikotarpius. Tarp laikotarpių yra 15 minučių pertrauka. Jei po reguliariosios rungtynių trukmės rezultatas lygus, gali būti pridėti pratęsimai arba vykdomas atkrintamosios.

Kokie yra pagrindiniai ledo ritulio taisyklių pažeidimai?

Kai kurie pagrindiniai ledo ritulio taisyklių pažeidimai yra: offside (žaidėjas yra prieš varžovų liniją, kai jam perduodama kamuolys), triukšmingumas (neteisėta garsinė veikla), priešininko žaidėjų blokavimas, kamuolio laikymas uždedant ranką ant jo (high-sticking), neteisėti smūgiai, baudinys ir kt.

Ką reiškia "power play" ledo ritulyje?

“Power play” yra situacija, kai vienos komandos priešininko žaidėjas ar žaidėjai gauna baudą ir komanda, kuri gauna šį pranašumą, turi vienu ar daugiau žaidėjų daugiau ant ledo.

Kokie yra ledo ritulio turnyrai, kurie vyksta metų eigoje?

Populiariausi ledo ritulio turnyrai yra tarptautinio masto turnyrai, tokie kaip olimpinės žaidynės, Pasaulio čempionatas, Europos čempionatas ir Nacionalinės ledo ritulio lygos (pvz.: NHL) reguliarūs sezonai ir playoff’as.

Ledo ritulys tiesiogiai internetu

Pasaulio mastu dominuojantis ledo ritulys, ledo ritulys tiesiogiai prieinamas „Betsafe“ lažybų platformoje. Šioje platformoje rasite visų ledo ritulio varžybų transliacijas. Jums tereikia apsilankyti šiame internetiniame puslapyje bei spustelėti ant „televizoriaus“ ikonos. Dar du kiti galimi internetiniai puslapiai yra „World Championship YouTube Page“ bei „Game Centre“ tinklalapiai.

Atskirai verta paminėti ir www.thesport.sx internetinę svetainę, kurioje pateikiama ateinančių keleto dienų artimiausios rungtynės. Paspaudus ant konkrečių rungtynių, jūs pateksite į kitą langelį, o jame rasite detalesnę informaciją bei nuorodą į šių varžybų transliaciją, todėl ledo ritulys Pasaulio čempionatas dabar pasiekiamas vos keliais paspaudimais.

Kitas šios svetainės privalumas – susirašinėjimo langelis. Dešiniajame puslapio kampe yra stačiakampio formos langelis ir čia galima bendrauti su kitais šios svetainės vartotojais. Tai reiškia, kad kol stebit rungtynes, galite apie jas ar bet ką kitą diskutuoti su kitais ledo ritulio fanais.

ledo ritulys tiesiogiai internetu

Kad ir kurią platformą pasirinktumėte stebėti, ledo ritulys tiesiogiai internetu yra puiki galimybė stebėti varžybas neišeinant iš namų, sau patogioje ir pačioje jums jaukiausioje vietoje. Visos platformos teikia kokybiškas transliacijas, tad jaudintis dėl kokybės ar kokių kitų nesklandumų tikrai neverta.

Ledo ritulys rezultatai

Vienas geriausių internetinių puslapių, kuriame galima stebėti ir sužinoti pačius naujausius ledo ritulio rezultatus yra „LiveSport“. Pasaulio ledo ritulio čempionatas ir visi su juo susiję rezultatai čia pateikiami suskirsčius svarbiausią informaciją į atitinkamas skiltis.

Pavyzdžiui, skiltyje „Santrauka“ rasite trumpai pateikiamą informaciją apie finalą, pusfinalį, atskiras komandų grupes. Šalia rasite spalvotus kvadratėlius, o jų paaiškinimai pateikti šiek tiek žemiau po pačiomis lentelėmis.

ledo ritulys pasaulio cempionatas

Ledo ritulys rezultatai kartais gali būti užmirštami. Užmirštami ne tik einamojo sezono, bet ir jau ankstesnių metų. Būtent dėl šios priežasties itin įdomi ir naudinga skiltis yra „Archyvas“. Joje sutalpinti Pasaulio čempionato rezultatai nuo pat 1990-tųjų metų iki pat šių metų.

Tad, jeigu esate užkietėjęs ledo ritulio fanas, ir taip jau nutiko, kad užsimiršo, kas ir kelintais metais tapo ledo ritulio čempionatais, jums visada tai primins šios internetinės platformos „Archyvo“ skiltis.

Ši svetainė turi ir kitų privalumų. Ji sukurta taip, kad čia rasite dar ir futbolui, tenisui ir krepšiniui skirtas atskiras naujienų skiltis, kurios yra išskirtos kaip vienos iš pagrindinių tinklalapio viršuje greta ledo ritulio. Tačiau paspaudus ant ikonėlės „Daugiau sporto“, atsivers visos, tikriausiais, įmanomos sporto šakos. Nuo badmintono, golfo, smiginio iki tinklinio, žolės riedulio ir suomių beisbolo.

pasaulio ledo ritulio cempionatas

Pasaulio ledo ritulio čempionatas tiesiogiai

Be jau minėtų ir aptartų ledo ritulio stebėjimo platformų, dar Pasaulio ledo ritulio čempionatas gyvai yra pasiekiamas ir lietuviškose „Uniclub“, „7Bet”, ir „OptiBet“ lošimų kontorose. Šios lošimo kontoros yra tinkamos ne tik pačių varžybų žiūrėjimui, bet ir galima sužinoti ledo ritulio lažybų koeficientus, kol stebimas pasaulio ledo ritulio čempionatas tiesiogiai.

Tai itin labai praktiška tiems, kurie mėgsta ne tik smagiai leisti laiką stebint, bet ir statant už savo mylimą ledo ritulio komandą. O tai, ne tik pagyvina pačias varžybas, bet ir suteikia galimybę laimėti papildomų pinigų visiems ledo ritulio aistruoliams.

Šiose platformose dar rasite ir informacijos, kurioje pateikta bendra ledo ritulio čempionato apžvalga, pristatomos komandos, jų grupės bei prognozės. Pasinaudodami pateikta informacija, galėsite lengviau apsispręsti už kurią komandą statyti, jei nuspręsite pabandyti ir jūs savo sėkmę. Ledo ritulio tiesioginė transliacija šiose platformose yra taip pat kokybiška, greita ir patikima.

ledo ritulys rezultatai gyvai

Ledo ritulys gyvai šiandieną yra pasiekiamas įvairiausiais būdais ir per įvairias platformas. Paanalizuokite detaliau kiekvieną iš jų, kad netektų nusivilti galutiniu jūsų pasirinkimu. Pabrėžiame, kad kiekviena platforma yra skirtinga, pildo skirtingus savo potencialių vartotojų poreikius, tad tikime, kad rasite sau geriausią būdą nepraleisti ledo ritulio čempionato, o gerąja patirtimi pasidalinsite dar ir su savo draugais, kad ir šiems palengvintumėte apsisprendimo kelią.