Mergina džiaugiasi laimėjimu ir laiko rankose telefoną

Lažybos internetu

Anksčiau lažybos internetu tikriausiai atrodė kaip kažkokia veikla iš kosmoso. Viskas vykdavo realiuose lažybų punktuose, kai tiesiog žmonės ateidavo, užpildydavo bilietus, sumokėdavo ir laukdavo rezultatų. Dabar viskas daug paprasčiau – paspaudžiate kelis mygtukus ir jūs jau pastatėte. Sporto lažybos, Eurovizijos statymai ir kita – viskas vienoje vietoje. Taigi, kokie dar lažybų internete privalumai?

❓ Kokie didžiausi lažybų internete pliusai?

Internetinės lažybos jums suteikia daug privalumų, kurių negausite realiuose lažybų punktuose:

 • Daug daugiau skirtingų sporto šakų;
 • Galimybė statyti visą parą;
 • Lengvas susisiekimas su pagalbos darbuotojais;
 • Didesnis statymų koeficientai;
 • Paprastesnis laimėjimų išgryninimas.

❓ Už ką galite statyti internetu?

Lažybos internetu turi daug daugiau įvairesnių statymų rūšių nei fiziniai lažybų punktai:

 • Suminiai daugiau/mažiau;
 • Lyginiai/nelyginiai;
 • Dvigubas šansas;
 • Handikapas/azijietiškas pranašumas;
 • Rungtynių statistikos ir kita.

❓ Kaip galima papildyti internetinių lažybų sąskaitas?

Sąskaitų papildymas dažniausiai būna labai paprastas, galima tai daryti internetu arba bet realiai susimokėti. Pagrindiniai būdai:

 • kreditinės kortelės;
 • banko pavedimai;
 • virtualios piniginės;
 • Perlo terminalai (tik kai kur).

❓ Kaip galima išgryninti lažybų laimėjimus?

Laimėjimus išgryninti paprasta kaip ir papildyti savo sąskaitą. Patikrinus visus jūsų asmeninius duomenis, laimėjimus gausite į tą pačią sąskaitą, iš kuriuos pildėte lažybų bendrovės “piniginę”.

❓ Ar lažybų bendrovės internete daro akcijas?

✓ Taip. Dažniausiai galite susidurti su pirmosios registracijos bonusu, kai už sąskaitos papildymą gaunate tam tikrą sumą iš bendrovių. Taip pat lažybų bendrovės siūlo kitas akcijas, kurios skatina žmones ateiti būtent pas juos (statymų nuolaidos, didesni koeficientai, nuolaida perkant daugiau bilietų ir pan).

Lažybos internetu – pliusai

Kadangi šiuolaikinis pasaulis keliasi į virtualią erdvę, bet kokioje srityje internete jūs gausite daugiau pasiūlymų nei fizinėse vietose, nesvarbu ar tai parduotuvės, ar lažybų įvykiai. Aptarkime svarbiausius lažybų internete pliusus.

Sporto šakų įvairovė

Lažybų svetainės siūlo daug daugiau įvairesnių sporto šakų, o ne vien tik futbolą, krepšinį ar boksą, todėl čia veiklos ras įvairiausių pomėgių turintys žmonės. Statyti galima ne tik už sportą. Eurovizija, seimo rinkimai, prezidento rinkimai – šie statymai sulaukia daug dalyvių ir yra labai populiarūs.

Du vyrukai laimėjo - lažybos online internete (internetu)

Lažybos online – statymų galimybės

Kaip jau žinote, statyti galima ne tik už įvykio laimėtoją. Galite rinktis iš daug kitų statymo galimybių: suminiai, lyginiai nelyginiai, tikslus rezultatas, įvarčių statymai futbole, dvigubas šansas, handikapas, azijietiškas pranašumas, įvairi rungtynių statistika ar net daugiausiai taškų pelnęs žaidėjas ar dažniausiai sporto komentatoriaus paminėtas žaidėjas. Statymų pasirinkimas išties gausus, tereikia pasirinkti jums tinkamą ir mėgautis įvykiu.

Internete statyti galima ir gyvai. Tokiu atveju iki pat įvykio pradžios galėsite stebėti situaciją ir atsižvelgti į įvairias žaidėjų traumas, psichologines situacijas ar pan. Tokiu atveju statymai tampa mažiau rizikingais.

Lažybos internete – darbo laikas

Mobilusis telefonas su kamuoliu jo ekrane ir futbolo arena

Dar vienas pliusas – galimybė lažintis ištisą parą septynias dienas per savaitę. Jums nereikia taikytis prie fizinių lažybų punktų darbo laikų. Galimybė nederinti laiko suteikia laisvę lažintis tada, kai patogu.

Statymai internetu – pagalba (support)

Internete nesunku sulaukti darbuotojų pagalbos bei patarimų. Dažniausiai su darbuotojais susisiekti galima elektroniniu paštu, telefonu, pagalba gyvai funkcija tiesiogiai lažybų bendrovės puslapyje ar įvairiuose socialinių tinklų ar programėlių įskiepiais. Realiose vietose bendrauti su darbuotojais būna kiek sunkiau, nes jie turi ne tik padėti sprendžiant problemas, bet ir priimti klientų statymus. Tai labai sugaišina, o jei dar ilga eilė jums už nugaros, tada aptarnaujantis personalas tiesiog neturi tiek laiko, kad galėtų pilnai įsigilinti į jūsų klausimus.

Internetinės lažybos – koeficientai

Telefonas ir futbolo kamuolys - statymai online internetu

Pakalbėkime apie koeficientus. Ar pastebėjote, kad internete bendrovės siūlo didesnius koeficientus nei realiose vietose? Aišku, kartais pasitaiko išimčių, bet dažniausiai internete lažintis verta labiau. Dar vienas pliusas tas, kad koeficientų dydžius internete sužinosite daug anksčiau nei lažybų punktuose. Lažinantis gyvai koeficientus matysite visą laiką iki varžybų ir jų metu. Galėsite nuolat sekti jų pokyčius.

Akcijos, nuolaidos ir bonusai

Mėgstate akcijas? Internetinės lažybų bendrovės dažnai sugalvoja kaip nustebinti statyti besiruošiančius žmones. Pirmojo prisijungimo bonusai taip pat suteikia galimybę sutaupyti.

Sugaištas laikas

Laikas – pinigai. Juk tai tiesa! Jeigu pasirenkate statyti internete, jums nereikės gaišti laiko ieškant fizinės vietos, kur galima tai padaryti, nereikia derinti laiko, važiuoti į kitą miesto galą, stovėti eilėse ir panašiai. Taigi, virtualiame pasaulyje sutaupote ne tik savo pinigus, bet ir laiką, kuris taip pat kainuoja.

Telefonas ir kamuolys - lažybų svetainės bei lažybų punktai internetu

Statymai online – laimėjimų išgryninimas

Laimėjimų atsiėmimas, kurį siūlo lažybos internetu taip pat labai patogus – viską gausite į tą sąskaitą, iš kurios papildėte lažybų resursus. Papildymas galimas kreditinėmis kortelėmis, banko pavedimu, virtualiomis piniginėmis Skrill bei Neteller. Visos piniginės operacijos yra išties saugios, nes tos bendrovės, kurios turi patikimas licencijas, privalo atitikti daugybę saugumo reikalavimų. Svarbu registruojantis į norimas bendroves nurodyti tikrus savo asmeninius duomenis. Kitu atveju laimėjimų galite ir negauti. Kodėl tai svarbu? Tikrų duomenų reikalavimu bendrovės apsidraudžia nuo sukčiavimo bei pinigų plovimo.

Lažybų punktai internetu

Aptarėme daugybę pliusų, kuriuos suteikia lažybos internetu. Dabar telieka pasirinkti bendrovę ar kelias ir ten statyti. Svarbu nepamiršti prieš statant gerai išnagrinėti koeficientus įvairiose bendrovėse, nes tai gali labai daug įtakoti. Aišku, vienas statymas mažai ką gali pakeisti, bet po kokių 20 įvykių tikrai pajusite skirtumą net su labai mažu koeficientų skirtumu.

Žmogus laiko kamuolį ir pinigus, nes buvo laimėtos internetinės lažybos

Lažybų svetainės ir statymai online turi dar vieną pliusą – jūs galite tą daryti ne tik lietuviškose, bet ir užsienio bendrovėse. Derėtų nepamiršti, kad Lietuvoje daugybė užsienio bendrovių yra tiesiog blokuojamos, bet tokius blokavimus įmanoma apeiti. Svarbiausia rinktis bendroves, kurios yra saugios ir turi rimtas licencijas.