Penki šunys lenktyniauja

Šunų lenktynės – statymai už šunis

Šunų lenktynių lažybos yra viena pelningiausių pramogų sporto šakų tarp daugumos lažybų entuziastų. Šunų lenktynės ir lažybos internetu populiarios ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio dalyse, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje, JAV, Australijoje ir Rusijoje. Nepaisant to, kad statymai už šunis skirti pramogai, iš jų galima gauti didžiulį pelną.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį prieš atlikdamas statymus kurtų lenktynėse?

Svarbiausia atsižvelgti į keletą niuansų:

 • šuns amžių;
 • ankstesnių lenktynių rezultatus;
 • rinktis šunis, kurie turi patirties.

Kokios yra šunų lenktynių statymų rūšys?

 • Statymai už pergalę (Win bets);
 • Statymas už pirmą/antrą vietą (Place bets);
 • Statymai už pirmą/antrą/trečią vietą (Show bets);
 • Statymai už pirmą/antrą vietą, atliekant du atskirus statymus (Win-place bets).

Pagal kokius kriterijus renkatės šunų lenktynių tipsterį?

 • Statymų tipų, kuriems jie teikia patarimus, įvairovė;
 • Reputacija;
 • Kaina;
 • Laimėjimų rodikliai.

Šunų lenktynės – lažybų patarimai

Šunų lenktynių lažybos gali būti vienas iš sunkiausiai laimimų statymų. Tačiau naudodamiesi tinkamais patarimais galite padidinti savo šansus laimėti. Toliau pateikiami svarbiausi šunų lenktynių lažybų patarimai, į kuriuos turite atsižvelgti statydami.

Patikrinkite šunų amžių

Šunų statymai ypatingi tuo, kad juose dalyvauja realūs gyvūnai. Atliekant statymus už šunų lenktynes, bus būtina atsižvelgti į šuns amžių. Amžius yra pagrindinis veiksnys, lemiantis jūsų laimėjimo galimybes. Pageidautina, kad atlikdami statymus rinktumėtės šunis, kurių amžius yra pats didžiausias, maždaug dvejų metų. Tokio amžiaus šuo pasieks geriausių rezultatų, todėl pasirinkdami jį savo statyme padidinsite tikimybę laimėti.

Atsižvelkite į ankstesnes lenktynes

Ankstesnės šunų lenktynės bus vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių jūsų laimėjimą. Bus labai svarbu pasirinkti šunį, kuris neseniai baigė lenktynes su aukščiausiais rezultatais. Prieš atlikdami statymą, patikrinkite ankstesnę šuns, už kurį statote, istoriją.

Kurtai bėgimo takelyje

Rinkitės šunis, kurie neseniai pasiekė gerų rezultatų

Analizuojant geriausius kurtų lenktynių lažybų patarimus, labai svarbu rinktis šunis, kurių pastarųjų lenktynių rezultatyvumas yra didelis. Kurtai, kurie dažnai lenktyniauja ir nedaro pertraukų turės daugiau galimybių laimėti, palyginti su kitais. Nauji šunys lenktynėse gali sirgti arba patirti traumų, todėl sumažės jūsų laimėjimo tikimybė.

Statymai už šunis – kokie statymų tipai populiariausi?

Statymai už šunis turi kelis pagrindinius statymų tipus, kuriuos labai svarbu suprasti prieš pradedant lažybas. Dėl daugybės internete siūlomų statymų rūšių daugumai žaidėjų, ypač pradedantiesiems, gali būti sunku išsirinkti geriausius statymus. Toliau pateikiamos dažniausiai pasitaikančios šunų lenktynių statymų rūšys.

Statymai už pergalę (Win bets)

Tai statymas, kurį atliekate atsižvelgdami į tai, kuris šuo laimės lenktynes. Atlikdami šio tipo statymus turite pasirinkti šunį, kuris, jūsų manymu, laimės. Dauguma interneto lošėjų mano, kad tai vienas iš labiausiai atsiperkančių šunų lenktynių statymų.

Kurtas šuoliuoja lenktynėse

Statymai už pirmą ar antrą vietą (Place bets)

Atlikdami šiuos statymus, turėsite pasirinkti šunį, kuris užims pirmąją arba antrąją vietą lenktynėse. Svarbu, kad suprastumėte, jog išmokėjimas nesiskiria nepriklausomai nuo to, ar šuo finišuoja pirmas, ar antras. Nepaisant to, laimėjus šį statymą gausite mažiau nei statant už pergalę, bet daugiau nei statant už tai, kad šuo finišuos pirmas antras ar trečias.

Statymai už pirmą, antrą ar trečią vietą (Show bets)

Tai vienas paprasčiausių kurtų statymų, kurį gali laimėti kiekvienas, nepaisant patirties. Statymą galite laimėti, jei jūsų pasirinktas šuo lenktynes baigia pirmas, antras arba trečias. Nepaisant to, šių statymų išmokos paprastai būna minimalios.

Statymai už laimėtą vietą (Win-place bets)

Taip kaip ir statymų už pirmą ar antrą vietą atveju, šiuose statymuose galite laimėti tik tada, kai šuo, už kurį statote, finišuoja antroje arba pirmoje vietoje. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad statydami turite atlikti ne vieną, o du atskirus statymus.

Kurtų lenktynės statymai už šunis

Kaip pasirinkti geriausią šunų lenktynių tipsterį?

Norint padidinti savo galimybes laimėti statymą, bus būtina apsvarstyti galimybę pasirinkti tinkamą kurtų lažybų tipsterį. Kadangi yra daugybė tipsterių, jums gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamą. Atkreipkite dėmesį į šias tipsterių savybes – tik taip pavyks pasirinkti teisingai.

Patikrinkite, kokius patarimus jie teikia

Renkantis tinkamą tipsterį šunų lenktynių lažyboms, svarbu patikrinti, ar jis teikia rekomendacijas dėl pageidaujamų statymų tipų. Galite patikrinti patarėjų internetinę svetainę arba paklausti, kokių tipų lažybų patarimus jie siūlo. Svarbu pasirinkti tipsterį, kuris teikia platų lažybų patarimų pasirinkimą, iš kurio galėsite išsirinkti jums tinkamus.

Patikrinkite reputaciją

Reputacija yra labai svarbus elementas renkantis tinkamą lažybų tarpininką, nes ji padeda susidaryti vaizdą, ko tikitės. Pasidomėkite jų ankstesniais įrašais, sėkmės istorija ir tuo, kaip jie administruoja savo paslaugas. Be to, apie konkretų tipsterį galite pasiteirauti ankstesnių klientų arba draugų, kurie anksčiau naudojosi jo paslaugomis.

Šunų lenktynės ir jų dalyviai

Kaina

Ieškant geriausio kurtų lenktynių tipsterio būtina atkreipti dėmesį į kainą. Lažybų patarėjai siūlo skirtingus planus ir paslaugas, kurių kainos skiriasi. Todėl verta rinktis tipsterius, siūlančius jūsų biudžeto ribas atitinkančias paslaugas. Specialistai pataria, kad prieš renkantis aukščiausios klasės lažybų patarėjo veiklos prenumeratą, vertėtų apsvarstyti galimybę pasirinkti bandomąją arba nemokamą versiją.

Laimėjimo įkainiai

Pagrindinė priežastis, kodėl ieškote šunų lenktynių lažybų patarimų, yra noras padidinti savo galimybę laimėti statymus. Renkantis tinkamą lažybų patarimų teikėją būtina atsižvelgti į jo laimėjimų rodiklius. Gerų tipsterių patarimai turi aukštą laimėjimų rodiklį. Svarstant apie laimėjimų rodiklį, bus labai svarbu patikrinti ankstesnius tipsterių įrašus arba paprašyti rekomendacijų iš draugų ar kolegų, kurie anksčiau naudojosi jų paslaugomis.

šunų lenktynės trasoje

Galutinės mintys apie šunų lenktynes

Šunų lenktynės ir statymai už šunis greitai populiarėja tarp lažybų entuziastų ir gerbėjų (lenktynės rengiamos ir Lietuvoje). Atliekant statymus svarbu tinkamai pasirinkti statymų tipą. Be to, norėdami padidinti savo galimybes laimėti, turite ieškoti tinkamo šunų lenktynių lažybų tipsterio.