LKL

LKL tiesiogiai. Kur stebėti varžybas?

Viena stipriausių lygų Europoje, LKL krepšinis gali didžiuotis ateinantį sezoną pasitinkantis net su dvylika klubų. Šie klubai, žaisdami vieni prieš kitus, mums sirgaliams kiekvieną kartą užtikrina neužmirštamas rungtynių akimirkas. Ir visai nesvarbu, ar vykstate stebėti į didžiausius miesto stadionus, ar pasirenkate LKL tiesiogiai prie savo televizoriaus ekrano. Be abejo, pasibaigus LKL sezonui, sporto mėgėjams liūdėti nereikės, nes sporto transliacijos internetu suteikia galimybe stebėti ir kitas sporto šakas.

🏀 Kur stebėti LKL varžybas nemokamai?

LKL rungtynes nemokamai stebėti galite lažybų bendrovėse. Transliacijos sąlygos skirtingos kiekvienoje bendrovėje: vienur gali užtekti atsidaryti lažybų sąskaitą, kitur turėsite atlikti bent jau minimalų statymą.

🏀 Kur vyksta tiesioginės LKL rungtynių transliacijos?

Lietuvos krepšinio lygos varžybas tiesiogiai transliuoja Go3 televizija. Taip pat varžybas galite stebėti Fanseat platformoje.

Taigi, jei esate ištikimas krepšinio fanas, tuomet LKL lyga yra ta vieta, kur susitinka jūsų palaikoma komanda, o apie rungtynių praleidimą net šiukštu ir pagalvoti. Ne paslaptis, kad Lietuvos krepšinio lygoje susitinka stipriausios Lietuvos krepšinio komandos, siekiančios vieno ir to pačio tikslo – pergalės ir būti šios lygos nugalėtojais.

LKL tiesiogiai

Pasirinkus jaukiam LKL tiesiogiai vakarui savo namuose, tai galite daryti naudodami kelis skirtingus transliacijos šaltinius. Vienas jų yra „Go3”. LKL tapus partneriams su „Go3”, krepšinio gerbėjai gali matyti visas reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų rungtynes LKL online per ne bet kokios, o naujos kartos televiziją „Go3”.

LKL krepšinis online

Gera žinia ir tai, kad naudodami šią platformą, tai galima daryti ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Latvijoje. Krepšinio aistruoliams suteikiama galimybė mėgautis daugiau nei du šimtai rungtynių per „Go3” kasmet iki tol, kol pasibaigs „Betsafe-LKL“ 2024/25 metų sezonas. Šią naujos kartos televiziją rasite į paieškos langelį suvedus www.go3.com bei per programėles, veikiančias „iOS“ ir „Android“ operacines sistemas.

Populiarėjant internetinėms transliacijoms, LKL atstovybė yra priversta ieškoti alternatyvų, kaip krepšinį transliuoti internetu savo ištikimiausiems sirgaliams. Ir tai jiems sekasi labai gerai, nes be prieš tai jau aptartos „Go3” platformos, LKL tiesiogiai pasiekiamas sporto ir pramogų platformoje – „Fanseat“.

Krepšinio sirgaliai, pasirinkę išbandyti šią platformą, taip pat galės tai daryti už Lietuvos ribų. Jums tereikia nukeliauti į www.fanseat.com puslapį ir jūs jau viena akimi stebite, kokie gi yra LKL rezultatai gyvai. Na, o jei norėsite stebėti abejomis akimis, reikės šiek tiek pakrapštyti piniginę, nes aptariamoji platformos mėnesinė įmoka yra £7.99 €. Bet turime ir gerų žinių – pirmosios keturiolika dienų – nemokamos.

Lietuvos krepšinio lyga

LKL tiesiogiai nemokamai

Iki šiol buvusios LKL rungtynės teikė galimybę stebėti LKL tiesiogiai nemokamai per „YouTube“ platformą, tačiau nuo šiol tokia galimybė daugiau nebegalima. Nemokamai stebėti šios lygos varžybas išlieka galimybė tik per „BTV“ televiziją ir tik tas rungtynes, kurias transliuos ši televizija. Tokių rungtynių per savaitę bus trys.

Bet yra ir kita alternatyva. LKL rezultatai dabar pasiekiami ir lietuviškose „Betsafe“, „CBet“ bei „OptiBet“ lošimų kontorose. Galbūt rungtynių stebėjimas tokio tipo kontorose ir nėra pati geriausia opcija, tačiau tai puiki galimybė tai daryti nemokamai, jei nenorite išleisti santaupų įvairioms platformos internete. Žinoma, rinktis jums, bet neatmeskite ir šios galimybės, nes tai gali būti visai smagu, jei nuspręsite tai daryti ne vienas, o su savo antra puse ar geriausia draugų kompanija.

LKL tvarkaraštis

Nors dar tik būsimo krepšinio sezono LKL tvarkaraštis nėra paskelbtas, tačiau norime trumpai pristatyti vieną iš pagrindinių internetinių svetainių, kur galima sekti LKL rezultatus.

LKL tvarkaraštis ir rezultatai gyvai

Pagrindiniame tvarkaraščio puslapyje yra du langeliai, kuriuose galima pasirinkti mėnesį bei komandą. Žinoma, juos turite užpildyti tik tuomet, jei ieškote konkrečios komandos konkrečiu laiku. Priešingu atveju, jūs matysite visas einamojo mėnesio rungtynes.

Ši internetinė svetainė turi ne tik tai. Joje rasite daugybę ir kitų skilčių, kuriose jus pasitiks su LKL susijusia informacija. Pavyzdžiui, paspaudus ant skilties „pagrindinis“, čia sužinosite artimiausias rungtynes, o paėjus šiek tiek žemiau – turnyrinę lentelę bei karščiausias tik ką įvykusias naujienas iš krepšinio pasaulio. „Atkrintamųjų medžio“ skiltis jus pasitiks su išsamiai ir lengvai išnarpliojama lentele. Ji reprezentuoja atkrintamąsias varžybas vaizdžiai.

Norint detaliau paanalizuoti ir sužinoti, kaip sekasi kiekvienam LKL žaidėjui, tuomet jums reikia spausti ant „Statistika“ skilties. Čia itin aiškiai ir detaliai išdėstyta informacija apie krepšinio žaidėją ir kaip jam sekasi rungtyniauti.

LKL tiesiogiai nemokamai

Kaip, kada ir kur stebėti LKL tiesiogiai yra iš ko rinktis. Klausimas, į kurį turite atsakyti, prieš pasirinkdami vieną ar kitą variantą yra, ko trokšta jūsų širdis? Platformos internete – jus prikaustys prie išmaniųjų įrenginių, stebėjimas lošimo kontorose – įsuks į didesnį šurmulį, tačiau kiekviena galimybė išpildys jūsų pagrindinį tikslą – nepraleisti LKL rungtynių, čia ir dabar būti su savo mėgstamiausia komanda. Linkime įsimintino ateinančio LKL sezono!