Geltoni kamuoliukai

Tenisas gyvai

Lažinuosi, jog daugelis nė nesusimąstėte, kad seniai seniai buvo manoma, jog tenisas tai – gimnastikos žaidimas. Skamba neįtikėtinai, bet tai tiesa. Anuomet graikai šį sportinį užsiėmimą prilygino būtent šiai sporto šakai, naudodami pačius įvairiausius kamuoliukus: odinius, pagamintus iš vilnos, plaukų, plunksnų ar net smėlio. Tik labai retais atvejais pasitaikydavo ir pripučiamų kamuoliukų, kurie, beje, buvo atmušinėjami ne bet kuo kitu, o delnu. Šiuolaikinis tenisas, žinoma, yra kitoks nei tuometinėje Graikijoje, todėl daugeliui iš mūsų svarbu ne tik jį mokėti žaisti, bet ir žinoti, kur skelbiami teniso rezultatai gyvai. Taigi, tenisas gyvai – vienas svarbiausių kaip ir bet kurios kitos sporto šakos klausimų jo mėgėjams šiandieniniame pasaulyje. Šiame puslapyje rasite informacijos ir apie futbolą tiesiogiai bei krepšinį internetu.

Didžiulė aikštė - tenisas ir teniso rezultatai gyvai

Tenisas gyvai

Nors šiuolaikinis tenisas ir atsirado 19-ame amžiuje, tačiau ši sporto šaka nepraranda savo populiarumo ir šiandieną. Įvedus raktažodžius tenisas gyvai, teniso rezultatai gyvai, tenisas tiesiogiai internetu ar tenisas online tiesiogiai, matysime ne vieną paieškos rezultatą.

Tenisas tiesiogiai internetu

Tiesioginės teniso varžybų transliacijos gali būti pasiekiamos, pirmiausia, naudojant įvairius internetinius puslapius. Vienas populiariausių ir sporto entuziastų širdis užkariavusių lažybų bendrovė yra 1XBET. Ji savo klientams siūlo unikalią galimybę stebėti teniso varžybas online ne tik „Didžiojo kirčio“ (angl. Grand Slam) teniso turnyrus, bet ir tokių kaip ATP 250, ATP 500, ATP 1000 lygio turnyrus. Taip pat daugelio „Chalanger“ bei „ITF“ tipo turnyrų rungtynes. Nors pastarieji nėra tokie populiarūs kaip „Grand Slam“, tačiau 1XBETlažybų bendrovė neabejoja, jog toks tenisas tiesigiai internetu – taip pat  dėmesio verta galimybė. Čia taip pat galimi ir statymai. 

Vienas iš tenisas online tiesiogiai paieškos rezultatų yra ir sport24.lt – siūlanti ne tik tenisas tiesiogiai internetu galimybę, bet ir publikuojanti naujausius ir aktualiausius straipsnius, susijusius su tenisu. Šioje svetainėje galimos ne tik teniso naujienos, bet ir krepšinio, futbolo ar formulės vienas.

Du žaidėjai prieš varžybas

SPORT1 yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori stebėti teniso rungtynes per televiziją. Kaip žinia, šios televizijos misija yra nepraleisti svarbiausių įvykių sporto pasaulyje ir įtraukti jos mėgėjus. Su šia televizija galėsite stebėti ne tik teniso rungtynes, bet ir kitas sporto naujienas net 24 valandas per parą!

Puikus tenisas gyvai pasirinkimas gali būti ir Tennistv.com internetinė prieiga. Tai oficiali tiesioginio vaizdo transliacijos paslauga kuri leidžia mėgautis svarbiausiomis rungtynių akimirkomis neribojamą laiką. Norint naudotis šia paslauga, jums tereikia nusipirkti tiesioginę teniso transliacijos prenumeratą. Šis būdas patogus tuo, kad prenumeratos nebūtina įsigyti visiems metams. Tai galite daryti kas mėnesį, jei nesate tikras, jog šia paslauga norėsite naudotis visus ištisus metus. Prenumeratos kaina prasideda nuo £9.99 ir priklauso nuo to, kurioje šalyje gyvenate. Tikslią kainą sužinosite suvedus tam tikrus duomenis pačioje svetainėje.

Teniso rezultatai gyvai

Stebėti tenisą gyvai tikrai itin įdomus laisvalaikio praleidimas. Bet ką daryti tiems, kurie tam kartais, dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių laiko neturi, tačiau turi išmaniuosius įrenginius? Sprendimas itin paprastas ir nereikalaujantis jokių papildmų resursų – tik keletos laisvų minučių bei išmaniojo įrengino.

Mergina ilsisi po žaidimo

Livescore.in – bene populiariausias internetinis puslapis, siūlantis stebėti teniso rezultatus gyvai. Šioje svetainėje galite sekti iš daugiau nei trijų tūkstančių teniso rungtynių. Čia rasite ne tik rezultatus, bet ir galėsite pasitikrinti koeficientus bei oficialų rungtynių tvarkaraštį. Šis internetinis puslapis yra patogus dar ir dėl to, nes čia talpinami ne tik teniso varžybų rezultatai, bet ir kitų sporto šakų tokių kaip krepšinis, futbolas ar ledo ritulys.

Teniso rezultatai gyvai yra pasiekiami ir kituose užsienio internetinėse svetainėse. Viena populiariausių yra flashscore.com. Čia pasirinkus teniso skiltį, išvysite visų žaidimų rezultatus pagal turnyrų kategorijas. Na, o jei norėsite patikrinti prieš keletą dienų buvusių rungtynių rezultatus – paspauskite ant kalendoriaus ikonėlės ir pasirinkite norimą datą. Labai panašiu principu teniso rungtynių rezultatai yra pateikiami ir tennislive.com internetinėje svetainėje. Teniso rezultatus taip pat galite sužinoti aplankius ir livesport.com, score24.com, rezultatai.lt tinklalapius.,

Išties įspūdingas pasirinkimų sąrašas. Na, o dabar kviečiame jus patikrinti juos visus ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą, nes tiesioginės teniso varžybų transliacijos – puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, pamatyti aukščiausio lygio rungtynes, bet ir puikiai praleisti laiką individualiai ar su mylima draugų kompanija!

Vaikinas su rakete - tenisas online tiesiogiai internetu

Tenisas – įdomūs faktai

Nepaslaptis, jog tenisas nėra tokia populiari sporto šaka Lietuvoje kaip krepšinis, tačiau nekreipiant dėmesio į tai, tenisas – vienas populiariausių individualių sportų pasaulyje, atkreipiantis dėmesį savo unikaliais faktais:

  • Raketė atsirado tik 15-ame amžiuje (1427-taisiais metais, kai į Paryžių atvyko 28-rių metų moteris Margo, kuri žaidė ne pliku ar oda aptemptu kamuoliuku, o medine raketa, aptraukta pergamentu).
  • Kitas raketės vardas – reticulum (lizdelis). Taip ją vadino Erazmas Roterdamietis.
  • Geltoni teniso kamuoliukai pirmą kartą panaudoti Vimbldone 1986-taisiais metais.
  • Greičiausią serverį moterų tenise atliko Venus Williams – 205km/h.
  • Greičiausią serverį vyrų tenise atliko australas Samo Grotho raketė – 263,44 km/h.
  • Žodis tenisas kilęs iš anglo-normanų kalbos „Tenez“.
  • Dabartinę formą raketė įgavo 18-ame amžiuje: 18 išilginių ir 33 skersinės stygos.